SZAFY SOCJALNE

1główne-zdjęcie-5

Ubraniowe, bhp

Szafy ubraniowe przeznaczone są dla wszystkich miejsc, w których pozostawia się rzeczy prywatne, a pracownicy zmieniają odzież wierzchnią na roboczą. Wykonane z metalu, otwierane są na prawą lub lewą stronę. Przestrzeń w środku umożliwia bezpieczne przechowanie nie tylko odzieży, ale również butów oraz mniejszych rzeczy (w wersjach z górną półeczką). Szafki BHP posiadają system wentylacyjny. W zależności od modelu zamykane są na jeden lub dwa zamki. W naszej ofercie znajdziesz szafki z przegrodami pozwalającymi na oddzielenie poszczególnych elementów ubioru od siebie. Wszystkie wykonane są z solidnych materiałów wysokiej jakości.

Schowkowe

Szafki schowkowe – określa się je także jako “szafki skrytkowe” – to nic innego jak szafki wyposażone w kilka-kilkanaście komór. Każdą z nich chroni zamek mechaniczny lub elektroniczny, więc zawartość jest skutecznie zabezpieczona przed osobami niepowołanymi. W naszej ofercie znajdziesz szafki schowkowe z różnymi ilościami skrytek depozytowych. Oprócz liczby komór różnią się one także swoimi gabarytami.

szkolne_druga_propozycja
szkolne

Szkolne

Szafki szkolne przeznaczone są do użytkowania w placówkach edukacyjnych – od przedszkoli po szkoły średnie. W związku z tym ich konstrukcja gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Szafki te mają kilka komór, w których dzieci przechowują obuwie, zeszyty, książki itp. Każda komora zamykana jest na klucz. Są także szafki pojedyncze – kolumnowe. Warto zauważyć, że modele przeznaczone dla młodszych klas szkoły podstawowej oraz przedszkoli mają barwne zdobienia i desenie, co zwiększa ich estetykę. Solidne materiały wykonania sprawiają, że są one wysoce odporne na uszkodzenia.

Sportowe

Szafki tego typu przeznaczone są na siłownie, baseny i dla ośrodków rekreacyjnych. Oferujemy zarówno szafki sportowe do przechowywania ubrań i rzeczy osobistych, jak i szafki do przechowywania sprzętu sportowego (piłek, rakietek tenisowych itp.). W zależności od modelu różnią się ilością dostępnej przestrzeni oraz takimi elementami, jak ilość półek czy pojemność. Wszystkie łączy solidność wykonania, co gwarantuje ich długotrwałą, wygodną eksploatację.

SPORTOWE