REGAŁY

archiwalne

Regały archiwalne

Regały archiwalne są regałami o specjalnej konstrukcji. Ich przeznaczeniem jest utrzymywanie większych ilości akt i dokumentów, dlatego półki wykonywane są z solidnych materiałów, cechujących dużą odpornością na uszkodzenia fizyczne oraz udźwigiem. Dlatego można umieszczać na nich duże ilości skoroszytów, teczek, katalogów i broszur reklamowych itp. Możesz stworzyć dzięki temu magazyn z łatwym dostępem do wszystkich potrzebnych materiałów.

Regały archiwalne oferujemy w odmianach różniących się gabarytami oraz ilością półek. Taki wybór umożliwi Ci dopasowanie modelu, który optymalnie będzie pasować zarazem do przestrzeni magazynowej, jak i potrzeb twojej firmy. Nasze regały doskonale nadają się również do szkół, urzędów oraz każdego innego miejsca, w którym potrzebne jest miejsce do przechowywania dokumentów w większych ilościach.

Regały magazynowe

Regały magazynowe to meble niezbędne dla – zgodnie z nazwą – magazynów różnego rodzaju. Czy to duży zakład produkcyjny, firma spedycyjna, sklep, regały pozwalają na wygodne ułożenie produktów i przedmiotów, pozwalając zachować porządek oraz dając dostęp do potrzebnych w danym momencie. Wychodząc naprzecie potrzebom naszych Klientów przygotowaliśmy szeroki wybór regałów magazynowych różnych rodzajów. Znajdziesz u nas modele skręcane i wciskane o różnych gabarytach i ilościach półek, co pozwoli na dobranie najlepiej dopasowanego do potrzeb.

Regały magazynowe mogą mieć półki drewniane lub być w całości wykonane z metalu. Metalowe zalecane są dla przechowywania na nich dużych, ciężkich przedmiotów, jak np. silniki lub części samochodowe. Drewniane cechuje duży udźwig, są jednak bardziej podatne na uszkodzenia fizyczne – dlatego przedmioty ostrzejsze lub mające ostre krawędzie warto przed postawieniem na regale umieścić w skrzynce lub pudełku.

Wszystkie dostępne regały kupisz u nas w przystępnych cenach – sprawdź pełną ofertę już dzisiaj!

magazynowe