MEBLE WARSZTATOWE

1główne-zdjęcie-10

Stoły warsztatowe

Stoły warsztatowe są niezbędne w warsztacie, garażu, punkcie usługowym, magazynie i wielu innych miejscach. Proponowane przez nas są wyposażone w odporne na uszkodzenia blaty, dające stabilną powierzchnię do pracy, napraw, rozłożenia części i narzędzi. Oferujemy stoły warsztatowe o zróżnicowanych gabarytach – znajdziesz tu takie, które doskonale nadają się do wypełnienia przestrzeni w niewielkim pomieszczeniu, jak i pasujące do dużych hal produkcyjnych. Poszczególne modele różnią się ilością szuflad czy półek.

Szafki warsztatowe wiszące

Szafki warsztatowe zapewniają utrzymanie porządku na stanowisku pracy dzięki łatwemu dostępowi do narzędzi. Perforowane ścianki wewnętrzne umożliwiają łatwe zawieszenie uchwytów, wsporników i haków na narzędzia, co zaspokoi indywidualne potrzeby każdego użytkownika.

szafki_warsztatowe_wiszace
scianki

Ścianki warsztatowe

Ścianki warsztatowe to rozwiązanie pozwalające mieć pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia i akcesoria bez konieczności ciągłego sięgania po nie do szafek lub szuflad. Pozwalają stworzyć każdemu własną tablicę z narzędziami, a ponieważ poszczególne propozycje różnią się pomiędzy sobą ilością uchwytów, bez problemu znajdziesz ściankę o wymiarze pasującym nie tylko do pomieszczenia zastosowania, ale również ilości narzędzi, jakimi dysponujesz. Wszystkie ścianki w naszej ofercie to produkty wykonane z wysokie jakości materiałów.

Szafy warsztatowe stojące

Szafa narzędziowa to praktyczny mebel w serwisie samochodowym, na hali produkcyjnej, w każdej firmie zajmującej się usługami technicznymi itp. Umożliwia nie tylko wygodny dostęp do narzędzi, ale przede wszystkim trzymanie ich w perfekcyjnym porządku. W naszej ofercie znajdziesz szafy różniące się pojemnością, a co za tym idzie – ilością półek i szuflad.

szafy_warsztatowe_stojace
8-8

Wózki warsztatowe

Wózki warsztatowe, czyli wózki narzędziowe, pozwalają na wygodne przewożenie większych ilości narzędzi do miejsca ich wykorzystania. Można je wykorzystać również do transportu oleju, paliwa, smarów i podobnych, niezbędnych podczas pracy przedmiotów. Znacznie ułatwiają technikom wykonywanie codziennych czynności. W naszej ofercie znajdziesz wózki o różnych gabarytach, a co za tym idzie – pojemnościach. Możesz dzięki temu wybrać wózek narzędziowy optymalnie dostosowany do potrzeb.

Akcesoria

Ofertę mebli warsztatowych uzupełniają ścianki perforowane, które można wyposażyć w zawieszki na narzędzia, klucze, wiertła, śrubokręty. Wówczas najpotrzebniejsze narzędzia zawsze będą w zasięgu ręki. Dodatkowe akcesoria stanowią również pojemniki i wkłady do szuflad stosowane w szafach i stołach warsztatowych.

akcesoria