SEJFY I SZAFKI NA KLUCZE

Sejf-na-klucze-Mainz-13003-S1-ISS---zamek-elektroniczny

Certyfikowane sejfy na klucze

Certyfikowane sejfy na klucze służą do ich przechowywania i zabezpieczenia przed dostępem osób niepowołanych. Stosuje się je w zakładach pracy, hotelach, firmach, a także wielu innych miejscach. Muszą spełniać wymogi stawiane przez normy prawne oraz przepisy bezpieczeństwa – dowodem ich spełniania jest certyfikat. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szafki przeznaczone do przechowywania różnych ilości kluczy – od kilkunastu do kilkuset. Pozwala to na dopasowanie konkretnego modelu do potrzeb. Wszystkie modele łączy jedno – wykonanie z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na długi okres ich eksploatacji.

Klasyczne szafki na klucze

Klasyczna szafka na klucze może mieć drzwiczki z przezroczystym panelem, co pozwala zorientować się, które klucze zostały zabrane, jak i nieprzezroczyste, skrywające. Cechuje je solidna obudowa, a ponieważ są zamykane na specjalny klucz, do wnętrza nie dostanie się osoba niepowołana. Oferujemy również modele z zamkami elektronicznymi oraz szyfrowymi mechanicznymi – polecane są wszędzie tam, gdzie nacisk na bezpieczeństwo musi być naprawdę mocny. Szafki każdego rodzaju mogą mieć listwy wyciągane lub zamocowane.

05502_O_7024_1

Wiele możliwych wariantów i rozwiązań

od 1 do 1170 kluczy

Szafki przeznaczone do bezpiecznego przechowywania kluczy w wielu miejscach, mają uniwersalne zastosowanie

w formie tablic na klucze

Tablica na klucze służy przechowywaniu kluczy tak, aby były łatwo dostępne dla każdego. Nie posiada żadnych zaawansowanych zabezpieczeń

tradycyjne szafki z pełnymi drzwiczkami

Szafki na klucze zamykane, w których można schować nie tylko same klucze, ale także niewielkie przedmioty

awaryjne szafki z szybką do zbicia

Szafki przeznaczone do przechowywania w nich rzeczy niezbędnych w sytuacji zagrożenia – od gaśnicy po klucze awaryjne