SZAFY NA AKTA

BIUROWE

Biurowe

Szafy biurowe muszą spełniać określone przepisami wymogi, w tym związane z bezpieczeństwem danych osobowych (RODO). Dlatego każda szanująca się instytucja musi posiadać szafy zamykane, do zawartości których dostęp będzie chroniony. Posiadamy takie w naszej ofercie, a dzięki szerokiemu wyborowi nie tylko zapewnisz sobie możliwość bezpiecznego ukrywania dokumentów, ale również wygodę. Oferujemy szafy z drzwiami uchylnymi i przesuwnymi, zamykane na klucz lub zamek elektroniczny. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania i użycie najlepszych materiałów konstrukcyjnych, co przekłada się zarówno na poziom bezpieczeństwa, jak i trwałość.

Kartotekowe

Szafy kartotekowe są niezbędne w przychodniach medycznych, agencjach HR, urzędach oraz innych miejscach, w których zachodzi potrzeba bezpiecznego przechowywania dokumentów zawierających dane osobowe. Oferujemy szafki kartotekowe różniące się gabarytami, ilością szuflad oraz ich pojemnością. Dzięki temu możesz wybrać optymalnie dopasowaną do miejsca przeznaczenia oraz planowanej ilości kartotek. Wysoka jakość wykonania gwarantuje wygodę użytkowania i długotrwałą eksploatację szafek.

17-1
ognioodporne

Ognioodporne

Szafy i sejfy ognioodporne na akta to meble biurowe odporne na destrukcyjne działanie żywiołu. Cechuje je wyższy poziom bezpieczeństwa, niż przy pozostałych szafach biurowych. Wykonane są one z bardziej trwałych materiałów. Im wyższa ich klasa bezpieczeństwa, tym większa odporność na ogień, a co za tym idzie – bezpieczeństwo dokumentów oraz wszelkich materiałów łatwopalnych. Można znaleźć u nas szafy ognioodporne z zamkami mechanicznymi i elektronicznymi.